Project manager

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk.

Új munkatársunk legfőbb feladata nagyvállalati fejlesztési projektjeink teljeskörű menedzselése.

Legnagyobb kihívás a projektcsapat erősségeit kibontakoztatni, támogatni, és megtalálni azokat a pontokat, ahol a csapat részeként hozzá tudsz járulni a sikerhez.

Feladatok

  • Informatikai projektek vezetése, a projekthez leginkább illeszkedő projektvezetési módszertan alkalmazása
  • Fejlesztői csapat menedzselése, erőforrás-tervezés, egyeztetések szervezése, kivitelezése
  • Projekt ütemterv betartása/ betartatása/ellenőrzése
  • A felmerülő kockázatok, problémák és változások kezelése
  • Projekt dokumentáció készítése/karbantartása/karbantartatása/ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a megvalósításban résztvevő külső szállítókkal
  • A műszaki terjedelem, határidők, és költségek figyelemmel kísérése, szükség esetén intézkedés kezdeményezése

Elvárások

  • 3 év IT projekt menedzsment tapasztalat (műszaki szemlélet)
  • precizitás, dokumentációs készség
  • multi-task működés
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség

Előny

  • angol nyelvtudás
  • people management tapasztalat

Amit kínálunk

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi címre, a tárgy mezőben „project manager”-ként megjelölve kérjük elküldeni: [email protected]

share_pm