React fejlesztő

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

A ponte.hu-nál készítünk nagyvállalati webalkalmazásokat, weboldalt, mobil applikációt, saját terméket, de a lényeg, hogy alkossunk!

Emellett sok K+F projektünk van, saját termékeket hozunk létre és fejlesztünk, amelyekbe a legújabb technológiákat építjük be (pl. blockchain).

Fontos a minőség, hiszen nagy felhasználó számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

Feladatok:

  • React alapú frontend web fejlesztés / Minőségi, jól szervezett kód írása
  • Saját termékeink továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Esetenként kisebb fejlesztői teamek szakmai munkájának napi felügyelete
  • Oktatások, mentoring, tudásmegosztás

Szükséges képességek:

  • Minimum 2 év javascript fejlesztési tapasztalat valamilyen nagyobb frameworkben
  • Megbízható Typescript ismeret
  • React ismeret, React webalkalmazás fejlesztési tapasztalat, Create React App ismerete
  • HTML5, CSS alapvető ismerete
  • Git, valamilyen JS IDE (pl. VSCode) használata
  • Tiszta, igényes, minőségi kódszervezés
  • Legyél csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Graphql, nodejs, yarn, rollup, vitejs ismerete
  • Scrum, agilis módszertanok ismerete
  • Vállalkozói jogviszony, csapatvezetési tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga. Olyan munkahely, ahol a kollégák tényleg együtt és egymásért dolgoznak a közös siker érdekében.
  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Heti jóga - profi oktatóval
  • Heti foci
  • Gyümölcsnap
  • Csocsó

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”, igazi alkotó közösség vagyunk.

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház - heti 3 nap HO lehetőséggel

Munkaidő: főállás vagy vállalkozói jogviszony

Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatod a [email protected] email címre, a tárgy mezőben „React fejlesztő”-ként megjelölve kérjük elküldeni.