Üzemeltető / Rendszergazda

A ponte.hu-nál a webes és mobil technológiák szakemberei vagyunk, akikből 20 év után sem fogyott ki a vágy új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítünk sok funkcióval felvértezett nagy megbízhatóságú webalkalmazásokat, mobil applikációt, saját termékeket, a lényeg, hogy alkossunk!

Emellett sok K+F projektünk van, saját termékeket hozunk létre és fejlesztünk, amelyekbe a legújabb technológiákat építjük be, illetve számos innovatív kezdeményezéssel büszkélkedhetünk, beleértve a legfrissebb mesterséges intelligencia (AI) modellek alkalmazását mind házon belül, mind a leszállított rendszerekben.

Ezekhez a feladatokhoz keresünk a következő munkakörbe új kollégát:

Üzemeltető/ Rendszergezda

FELADATOK:

  • Linux és kisebb részben Windows alapú infrastruktúra üzemeltetés
  • Java alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Node.JS, Java, Apache, Tomcat webalkalmazások, webszerverek üzemeltetése
  • Kubernetes, Docker, CI/CD tudás megszerzési lehetőség
  • Hálózat üzemeltetés és fejlesztés, valamint ezek biztonsági menedzsmentje

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 1 éves üzemeltetői és/vagy rendszergazdai tapasztalat (főként linux)
  • Agilis, problémamegoldó attitűd
  • Folyamatokban való gondolkodás
  • Operációs rendszer ismeret: Linux, Mac, Windows (ebből legalább kettő)
  • Hálózati ismeretek
  • Programozói alapismeretek
  • Nyitottság és vágy a modern technológiák megismerése iránt

ELŐNYT JELENT:

  • Linux szerverüzemeltetésben és infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Szkriptelési tapasztalat (bash)
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Képesség önálló munkára, önálló döntéshozatalra

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes munkabér
  • Laptop, telefon
  • Innovatív csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőségek, izgalmas szakmai kihívások, nemzetközi projektkeben való részvétel
  • Hibrid munkavégzés
  • Heti jóga – profi oktatóval
  • Heti foci
  • Gyümölcsnap
  • Csocsó

Üzemeltető / Rendszergazda Üzemeltető / Rendszergazda

Téged keresünk?

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”, igazi alkotó közösség vagyunk.

A munkavégzés helye: Budapest XIII., Váci út 19. Panoráma irodaház

Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a [email protected] e-mail címre.